تبلیغات
طرفداران miley cyrus و taylor swift - miley news

miley news

سه شنبه 15 تیر 1389 10:46 ق.ظ

نویسنده : t-swift
ارسال شده در: miley cyrus ، photo gallery ،

سلام امروز براتون خبر های جدید و جالبی از مایلی گذاشتم.

  1. می دونستید مایلی اولین خونه ی مستقلش رو چند ماه پیش خرید.امروز چندتا عکس از این خونه گذاشتم .مایلی 17 ساله بالاخره مستقل شدن از خانواده اش رو با خریدن این خونه نشون داد.جالب این جاست که این خونه فاصله ی کمی از خونه ی jonas brothers داره خونه ی هر دو در نزدیکی دریاچه ی toluca قرار داره البته خونه ی پدری مایلی هم خیلی فاصله با خونه ی جدید خودش نداره .این خونه 4 تا اتاق خواب داره 4- تا حمام و دستشویی - یه زمین تنیس - استخر -یه سالن با شومینه و دو تا اتاق خواب دیگه برای مهمون ها و یه جاده برای ماشین سواری
  2. مایلی در یه فیلم جدید قراره بازی کنه که اسمش LOL هست مایلی در این فیلم با demi moore هم بازیه و جالب این جاست که دمی مور نقش مادر مایلی رو بازی می کنه این فیلم ورژن آمریکایی فیلمی فرانسوی( L.O.L (Laughing Out Loud که محصول سال 2008 بوده هست.داستان فیلم در مورد یه دختر دبیرستانیه که از مادرش جدا شده. اون دو تلاش می کنن تا سختی های زندگی رو تحمل کنند.این فیلم بیشتر یه فیلم آموزنده ست برای نوجوون ها و والدینشون
  3. مایلی تمام حرف هایی که لیام در اولین آشناییشون بهش زده رو گفته این چیزیه که مایلی گفته:(لیام به چهره اش نمی خورد اینقدر بی احساس باشه)
    He got really lucky because he got put in a Nicholas Sparks movie, which makes you think he is romantic, but then you realize everything he’s saying he’s filming the next day, and it’s all scripted!
  4. یادتون هست چند ماه پیش توی یکی از پست هام گفته بودم مایلی قراره یه فیلم به اسم wings بازی کنه ولی بعد دیگه خبری از این فیلم نشد خب این فیلم براساس یه کتاب به همین اسم بوده که حتی نویسنده ی این کتابAprilynne Pike  جایزه هم دریافت کرده اما دیگه بازی کردن مایلی در این فیلم 100 درصد نیست نقشی که مایلی قرار بود بازی کنه دختری به نام لورن 15 ساله هست اون  احساساتیه و موهایی بلوند چشم هایی سبز و پوستی روشن  اندام لاغر و ظریفی داره (خب من که نمی تونم مایلی رو در این نقش تصور کنم تیلور سوئیفت یا حتی سلنا گومز بیشتر به این نقش میخورن تا مایلی )شما چی فکر می کنید؟  
  5. جدیدترین عکس های مایلی آپ بعدیم رو هر وقت نظراتون زیاد شد میذارمدیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -