تبلیغات
طرفداران miley cyrus و taylor swift - نظر زک افرون در مورد مایلی+خبر ها و عکس های جدید

نظر زک افرون در مورد مایلی+خبر ها و عکس های جدید

دوشنبه 28 تیر 1389 09:25 ب.ظ

نویسنده : sharare
ارسال شده در: miley cyrus ، media ،

سلام بچه ها چطورید؟

چند وقت پیش مایلی در مورد احساسی که به زک افرون داره گفته بود:من عاشق زک افرونم اون خوش تیپ و جذابه لیام هم جذابه ولی زک یه جایگاه خاصی توی قلبم داره و من می خوام پوسترهاش رو به دیوار اتاقم بزنم.

اما زک تازگیا در جواب مایلی گفته:من واقعا نمی دونم چی بگم.اون دختر شیرینیه و خیلی وقته من اونو می شناسم و یادم میاد وقتی دختر کوچکی بود.اما حالا اون خیلی معروف شده و من بهش افتخار می کنم.

" target="" title="">اینم ویدیو مصاحبه ای که با زک کردن

توی برنامه access hollywood مجری برنامه با خنده به زک می گه می دونی خیلی از دختر ها دیوونه ات هستن؟چندوقت پیش من یه ویدیو دیدم که مایلی سایرس چیزای جالبی در موردت می گفت.

اون ویدیو رو توی برنامه نشون میدن در این ویدیو  از مایلی می پرسن نظرت در مورد زک چیه اونم با کمال پررویی این حرفا رو می زنه .

باید ببینید  چهره ی زک وقتی این ویدیو رو می بینه  چه شکلی می شه .بعدش با مجری کلی می خندن البته بیشتر مایلی رو مسخره می کنن به خصوص جایی که مایلی می گه می خوام پوستر های زک رو تو اتاقم بزنم آخه توی ویدیو طوری مایلی در مورد زک صحبت می کنه که انگار ونسا و لیامی وجود نداره و فقط خودش و زک هستن.واقعا این ویدیو خجالت آور بود.خب من اولش گفتم شایعه ست و  فکر نمی کردم مایلی این حرفا رو زده باشه ولی حالا ...

خب این دوتا رو می بینید اسمشون jedward brothers هست و یکیشون که اسمش edward هست گفته :من دوست دارم با دختری دوست بشم که مثل مایلی پاپ استار باشه .دختری مثل اون کاملا درک می کنه اگه من و برادرم جاهای مختلف دنیا کنسرت داشته باشیم مثل جاستین تمبرلیک و بریتنی اسپیرز من نمی فهمم چطوری تونسته خودش رو با جاستین تیمبرلیک مقایسه کنه و مایلی رو هم با اون بریتنی که ازش متنفرم

 یه عکس جالب از مایلی که چند روز که سر صحنه ی فیلم برداری فیلم lol بوده سگ اش حمله می کنه به سگه ashley greene

 

راستی راست یا دروغ یه جا خوندم که کتی پری انکار کرده که گفته مایلی بریتنی اسپیرز بعدیه تازه این هیچ کارای مایلی رو هم تایید کرده و گفته نباید مجله ها و مردم اینقدر ازش ایراد بگیرنمن که واقعا از کار اینا سر در نمیارم.اینم عکسشه

حالا از اینا بگذریم مایلی گفته لیام فقط توی فیلم ها نقش های رومانتیک بازی می کنه و اصلا خارج از فیلم این طوری نیست مایلی گفته روز اول آشناییشون اون مثل نقشش تو the last song بازی کرده ولی درست روز بعد رو کرده به مایلی و باخنده گفته اونا همش فیلم بود.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 29 تیر 1389 04:46 ب.ظ